Тривожна кнопка

Тривожна кнопка Київ – одна з найбільш зручних охоронних функцій.  Як правило, використовується в захисному комплексі з пультової сигналізацією.

Основна функція тривожної кнопки – швидко і непомітно для нападника повідомити в охоронне агентство про напад або надзвичайної ситуації і викликати підмогу.

Тривожна кнопка передає сигнал на пульт охоронного агентства.  Це забезпечує виїзд групи швидкого реагування на об’єкт протягом декількох хвилин.  Установка тривожної кнопки актуальна в будь-якому місці, де проходить рух людей, знаходиться майно або цінності, які можуть викликати злочинний інтерес.  Зараз тривожну кнопку нерідко встановлюють і в приватній оселі.

Копка функціонує цілодобово і не залежить від основної сигналізації яка може бути знята.

Установка тривожної кнопки в Києві

Установка тривожної кнопки дозволяє забезпечити захист на будь-якому об’єкті:

Житловий будинок, квартира, котедж;

Підприємство або виробництво;

Ресторан, кафе, магазин, кіоск;

Банк, офіс, будь-якої установи.

тривожна кнопка

Ризик нападу існує скрізь, де є прохідність людей або містяться цінні речі, гроші, матеріали, які можуть цікавити злочинців.  Тривожна кнопка забезпечує оперативне реагування та на об’єкт виїжджає група професіоналів.

Тривожна кнопка встановлюється фахівцями охоронного агентства в найбільш зручному місці, непомітному для оточуючих і сторонніх.  Досить натиснути кнопку і на пульт охорони надійде сигнал про небезпеку на об’єкті, що охороняється.  Зв’язок кнопки з пультом безперервна.

Тривожна кнопка комплектується такими елементами:

Безпосередньо сама кнопка;

Блок живлення з безперебійною роботою (передбачені всі варіанти, є додатковий акумулятор);

Додаткове обладнання яке забезпечує контроль за роботою і функціонування сигналізації.

По різновидах, тривожна кнопка може бути:

Стаціонарної – сигнал передається від кнопки приладу сигналізації і звідти надходить на пульт охоронного агентства;

Переносний (радіо) – це компактний вид тривожної кнопки.  Сигнал з неї також надходить на прилад сигналізації, а звідти на пульт агентства, але на відміну від стаціонарного виду, радіо – кнопку можна переміщати, брати з собою в радіусі роботи приладу.  Така тривожна кнопка завжди під рукою.

Мобільного, у вигляді приладу – невелика тривожна кнопка з необмеженим радіусом покриття.  Використовується в основному для патрулювання великих територій (підприємств, складів).  За допомогою кнопки – приладу охоронець в будь-який момент може ефективно викликати підмогу, не втрачаючи при цьому часу.

Монтаж тривожної кнопки проводять професіонали охоронного агентства «Охорона та безпека».  Агентство не приваблює до роботи третіх осіб, всі послуги надаються виключно штатом.  Це дозволяє закріпити додаткові гарантії в роботі.

Переваги використання тривожної кнопки

Переваги установки на об’єкті тривожної кнопки:

Швидкий і якісний монтаж кваліфікованими фахівцями;

Моментальне реагування та виїзд спецгрупи при надходженні сигналу про небезпеку;

Тривожна кнопка ціна доступна середньому стабільному бюджету.  Вартість тривожної кнопки в Києві абсолютно економічна і повністю окупає себе функціями;

Установка тривожної кнопки в будь-яких закладах, організаціях і на підприємствах, дозволяє домогтися сприятливого атмосфера серед співробітників, так як люди відчувають себе захищеними і можуть спокійно виконувати обов’язки.

Довірте свою безпеку охоронному агентству і ви придбаєте впевненість і спокій, а також збережіть свої ресурси і цінності в порядку!