Охорона ресторану

Охорона ресторану Київ відноситься до сегменту охорони бізнесу.  Це популярна і актуальна послуга, ресторанний бізнес користується попитом у всі часи.  Необхідність в охороні можна пояснити певною специфікою ресторану як закладу для відпочинку.

По рангу ресторан стоїть вище, ніж кафе, заклад розрахований на довгий вечірній відпочинок.  Як правило, він супроводжується алкогольними напоями, і всі ці фактори підсилюють значення охорони для закладу і гостей.

Охорона ресторану – особливості в Києві

Охорона ресторану забезпечує відразу кілька завдань:

Безпека персоналу та гостей закладу:

Стабільну, спокійну роботу ресторану;

Дотримання громадського порядку;

Дотримання правил закладу;

Рішення і нейтралізацію конфліктних ситуацій.

Ресторан це не просто місце скупчення людей, а місце для розваг і відпочинку.  Причин для виникнення конфлікту може бути кілька:

Алкогольне сп’яніння;

Незгода з правилами закладу;

Відмова розплачуватися за рахунком;

Шахрайські дії;

Напад на заклад з метою крадіжки або пограбування;

Конфлікт або бійка відвідувачів між собою.

З охоронних послуг для ресторану найбільш актуальні:

Охоронна сигналізація з підключенням до пульту охоронного агентства;

Установка тривожної кнопки для екстреного виклику допомоги;

Установка відеокамер спостереження;

Протипожежна сигналізація.

Охорона ресторану автоматично піднімає закладу рейтинг, а в деяких класифікаціях це обов’язкова умова для отримання високого рівня серед закладів.

Поставити ресторан на охорону – розумне рішення і для вже працюючих закладів, і для тих реєстраторів, які тільки відкривають бізнес.  Безпека – обов’язкова умова для успішного закладу.

Бійка в ресторані може завдати непоправної шкоди не тільки імуществуі інтер’єру, але і відвідувачам закладу.  Це величезна відповідальність і значні збитки.  Група реагування нейтралізує ситуацію швидко і лаконічно.  Актуальність охорони ресторану складно недооцінити.

Ресторан це бізнес, а бізнес пов’язаний з великою конкуренцією.  Нерідкі випадки, коли в нічний час заклад навмисне підпалюють або псують майно і інтер’єр.  Охоронна сигналізація ресторану Київ успішно вирішує всі ці проблеми.

Вартість охорони ресторану більш ніж доступна.  А якщо порівняти її з користю, яку отримує заклад – охорона ресторану ціна дуже вигідна інвестиція в свій бізнес і імідж.

Переваги охорони ресторанів в Києві

Переваги у охорони ресторанів значні і функціональні:

Безпека персоналу та відвідувачів закладу – професійна охорона здатна відбити напад, і нейтралізувати конфлікт за кілька хвилин.  При цьому охоронці застосовують гуманні, професійні прийоми і діють абсолютно легально;

Збереження майна та інтер’єру закладу – ресторан іміджеве заклад зі своїм стилем і інтер’єром.  У разі пошкодження ресторанного майна або деталей інтер’єру фінансові збитки дуже значні;

Забезпечення громадського порядку – часто лише виклик охорони може заспокоїти розбушувався гостя або скандаліста;

Пожежна безпека – в разі пожежі вогонь набирає високу температуру за рахунок внутрішнього наповнення приміщення.  Ресторан знаходиться в підвищеній зоні ризику, так як в ньому багато меблів, текстилю та легкозаймистий декору.  Установка пожежної сигналізації дозволяє усунути загоряння ще на початковому етапі;

Наявність охоронної сигналізації превентивно стримує людей з антисоціальною поведінкою.  Звичайно, відбуваються різні випадки, але на об’єкті, що охороняється ризик нападу набагато менше;

Відеоспостереження – виконує одночасно і захисну і дисциплінарну функції.  Дозволяє моніторити роботу закладу, фіксує всі подробиці відбуваються в ресторані.  За допомогою записів з камер відеоспостереження нерідко вирішуються спірні питання і конфліктні ситуації.

Поставити ресторан на охорону в Києві

Охоронне агентство «Охорона та безпека» надає високоякісні охоронні послуги.  Для того, щоб поставити ресторан на охорону, досить звернутися за консультацією до фахівців нашого агентства.

Професіонали нададуть:

Детальні консультації з інформуванням;

Вислухають і врахують всі побажання;

Порекомендують оптимальні варіанти для Ваших умов;

Розрахують підсумкову вартість охорони ресторану за необхідними параметрами;

Ознайомлять з розцінками і вигідними пропозиціями.

Займайтеся улюбленою справою і бізнесом, а безпекою нехай займуться професіонали охоронного агентства «Охорона та безпека»!