охорона офісів

Охорона офісів Київ – охоронна послуга, яка здатна захистити бізнес і забезпечити його безпечне функціонування.  Офіс – це центр будь-якої діяльності.  Цінні папери, документи, матеріальні засоби.  Діяльність офісу завжди безпосередньо пов’язана з грошима.  Крім того, в офісах сконцентрована дорога техніка у великих кількостях.  Ці позиції привертають увагу злочинного світу з метою наживи.

У чому особливість охорони офісу?

Охоронна сигналізація офісу Київ – не просто зручна опція за бажанням.  Це-необхідна умова для нормальної роботи офісу і його персоналу.  В офісі у охоронної сигналізації кілька функцій:

Охоронна – основна функція, призначена для забезпечення безпеки майна і персоналу;

Дисциплінарна -допомагає моніторити дотримання співробітниками режиму офісу, проводити контроль за роботою;

Охорона офісів Київ може бути декількох видів – автономно або комплексно:

Охоронна сигналізація (установка тривожної кнопки, підключення до пульту агентства);

Пожежна сигналізація;

Система відеоспостереження;

Антиаварійне сигналізація.

Незалежно від виду послуг, охорона офісу це високий рівень професіоналізму.  Охоронне агентство виконує послуги з однаковою якістю незалежно від тарифів і обсягів роботи.

Найбільш актуальна для офісної безпеки тривожна кнопка.  Так як ділова діяльність пов’язана з комерцією і контактами з людьми, можуть виникати різні конфліктні ситуації.  Активація тривожної кнопки миттєво передає сигнал про небезпеку на пульт охоронного агентства.  Оперативна група реагування приїде в офіс протягом декількох хвилин.

Установка тривожної кнопки забезпечує максимальний захист, має компактні габарити і прихована від сторонніх людей.

Підключення офісу на пульт охорони одночасно доступний і ефективний вид захисту.  Пультова охорона дуже зручна по функціоналу і забезпечує швидке реагування на сигнал небезпеки.

Крім цього, повідомлення про те, що об’єкт підключений до охоронного агентству, грає превентивну роль.  Зазіхнути на об’єкт, що охороняється офіс набагато складніше, як правило, злому піддаються не охороняються об’єкти.

Вартість і можливі види охорони офісів в Києві

Охорона офісів Київ ціна цікавить власників офісів в першу чергу.  Вважається, що охоронні послуги це затратно.  Але насправді це пряма вигода і економія.  Щомісячний платіж не перевищує стандартні офісні витрати.  А от у випадку пошкодження або розкрадання майна, збитки можуть бути не тільки матеріальними, але й призупинити роботу всього колективу.  Цифрові і документальні дані іноді по цінності не поступаються грошей.

Вартість охорони офісів в Кіевеот агентства «Охорона та безпека» розрахована за вигідними для клієнтів тарифами.  Крім того, існують спеціальні пропозиції.

За рівнем користі, послуги охорони окупають свою вартість в перші місяці роботи.  Якщо є потреба, щоб в офісі знаходився спеціально навчений охоронець – надається послуга фізичної охорони.

Безпекою, в тому числі і корпоративної, повинні займатися професіонали.  Одночасний контроль за ситуацією, роботою офісу і охоронним обладнанням, непідготовленій людині не під силу.

Охоронні послуги в офісі підбираються в першу чергу за потребами і параметрам.  враховуються:

Офісний бюджет;

Кількість цінностей, техніки та інших матеріальних речей які можуть викликати злочинний інтерес;

Кількість персоналу.

Фахівці охоронного агентства порекомендують найбільш підходящі послуги для конкретних випадків.  Поставити офіс на охорону Київ, можна з тими функціями, які потрібні саме Вам.

Переваги професійної охорони офісів в Києві

Охоронне агентство «Охорона та безпека» підтверджує свій професіоналізм 20 – річним досвідом.  Наші клієнти отримують відразу кілька переваг від послуг:

Стабільна якість високого рівня, незалежно від вартості послуги і її обсягу;

Гарантії роботи, в тому числі матеріальну відповідальність агентства перед клієнтом;

Оперативне реагування на будь-який сигнал тривоги;

Найсучасніше обладнання з власними розробками;

Доступні ціни, які не перевищують стандартні витрати.  Тарифи також доступні невеликим офісам і організаціям.

Звернувшись до фахівців охоронного агентства «Охорона та безпека» Ви отримаєте:

Детальну консультацію з детальними рекомендаціями;

Індивідуальний проект по охоронних послуг, які підходять саме Вам;

Приємну оптимізовану вартість на послуги.

Поставити офіс на охорону Київ – вірне рішення для продуктивної і безпечної роботи організації.  Роботу офісу нехай забезпечують співробітники, а безпеку довірте професіоналам!