Охорона квартир

Охорона квартир Київ – одна з найпопулярніших, базових послуг.  Квартирна крадіжка займає за статистикою жахливо високі рейтинги.  Майно, гроші, цінності – найчастіше матеріальні блага зберігаються саме вдома.  В очах злочинця це спосіб збагатитися за рахунок чужих заощаджень.

Наше охоронне агентство пропонує комплексну охорону квартир на пульт цілодобово, надійно, за доступною ціною!

Особливості охорони квартир в Києві

Охорона квартир Київ – це ефективний сучасний спосіб захисту:

Життя і здоров’я;

житла;

Майна.

В сучасний час замки і броньовані двері абсолютно не бентежать зловмисників.  Вони також розвивають свої знання і застосовують нові технології в діяльності.  Рішення поставити квартиру на охорону Київ дозволяє ефективно убезпечити своє приватне життя і недоторканність свого житла.

Багатоквартирні будинки навіть незважаючи на наявність домофонів та послуги консьєржа, часто піддаються нападам.  Професійний злодій розкриває замки за кілька хвилин.  Часто навіть сусіди не можуть сказати нічого суттєвого з приводу обікраденій поруч квартири.  Охоронна сигналізація квартир Київ стає необхідною послугою, такий же, як і наявність домофона на двері.

Для квартирної безпеки ідеально підходить пультова охорона як вид.  В основі технології підключення квартири до пульта охоронного агентства.  При спробі несанкціонованого проникнення або при активації тривожної кнопки, на пульт надходить миттєвий сигнал про небезпеку.  Група швидкого реагування виїжджає на об’єкт.

Пультова охорона дозволяє:

Захистити квартиру від злочинного проникнення;

Зберегти майно;

Захистити сім’ю і забезпечити душевний спокій і рівновагу;

Вчасно помітити і нейтралізувати надзвичайні аварійні ситуації.

Можливості охоронної сигналізації квартир в Києві

Охоронна сигналізація квартир Київ-послуга, яку можна використовувати автономно або в комплексі з іншими.  Охоронне агентство «Охорона та безпека» розробило комплексний підхід для якісного захисту своїх клієнтів.  Поставити квартиру на охорону Київ можна з додатковими можливостями:

Установка охоронної сигналізації;

Протиаварійні датчики реагування (задимлення, газ, затоплення водою);

Камери відеоспостереження (зовнішні, внутрішні).

Агентство «Охорона та безпека» володіє авторськими розробками в сфері охорони житла.  Клієнт отримує відразу кілька переваг:

Індивідуальний проект з охорони квартири;

Фахівці агентства виконують всі роботи самостійно «під ключ».  Без залучення сторонніх осіб;

Використовується тільки перевірене часом і досвідом обладнання;

Всі клієнти рівні незалежно від того, яка послуга використовується і який при цьому бюджет.  Якість для всіх найвищого рівня.

Ми домоглися того, щоб охорона квартир Київ ціна була доступною для більшості сімей.  Вартість охорони квартир в Києві розроблена і оптимізована для середнього бюджету.  Послуга за рівнем користі окупає себе повністю.

Різновиди охоронної сигналізації квартир в Києві

Охоронна сигналізація квартир Київ існує в кількох видах:

Автономна – звуковий тип сигналізації, яка спрямована на те, щоб застати злочинця зненацька і злякати.  Найдешевша за вартістю сигналізація;

Сигналізація мобільного типу – принцип дії полягає в тому, щоб інформувати власника про несанкціоновані дії на об’єкті.  При спрацьовуванні сигналізації, власник отримує на смартфон інформативний сигнал;

Пультової вид охорони – потужна по функціоналу і найбільш підходяща для квартирного використання сигналізація.  Може бути доповнена тривожною кнопкою.  При спрацьовуванні сигналізації, агентство отримує сигнал і висилає оперативну групу.

Антиаварійне сигналізація при охороні квартир в Києві

Злочинна діяльність, безумовно, становить небезпеку і є основним фактором проти якого спрямована охоронна діяльність.  Але житло потребує захисту не тільки від злодіїв і зловмисників.  Майно, квартира і людина можуть постраждати від побутових аварійних ситуацій.

Основні аварійні ситуації, які можуть виникнути в квартирі:

пожежа;

Затоплення водою;

Витік газу.

Охоронні послуги нового часу дозволяють убезпечити себе і своє майно за допомогою антиаварійне сигналізації.

Звичайно, сигналізація не може перешкодити ураження електричним струмом або сусідові, який заливає Вашу квартиру водою, але датчики реагування вчасно зафіксують і передадуть тривожний сигнал, що дозволить оперативно вжити заходів і нейтралізувати ситуацію до виникнення значних пошкоджень.

При всіх функціональних можливостях, вартість охорони квартир в Києві залишається більш ніж доступною.  Навіть при середніх доходах можна знайти можливість для забезпечення власної безпеки і цілісності житла.

Поставить квартиру на охрану Киев можно просто связавшись с агентством или записавшись на консультацию. Специалисты подберут именно Ваш вариант, без переплат и лишних расходов!