Охорона кафе

Охорона кафе Київ – необхідна послуга для закладу, де можна поїсти і відпочити.  Сучасні кафе стали дуже популярним місцем для спілкування та лаунжу – кальян, напої, в тому числі і алкогольні, невимушені посиденьки – ось концепція кафе.

Це прибутковий напрямок, і нерідко воно привертає увагу шахраїв і зловмисників.  Плюс роль грає і простий людський фактор багатолюдного місця.  Рух народу з різними поглядами і засадами іноді ускладнюється конфліктними ситуаціями.  Кафе потребує охорони і безпеки персоналу та відвідувачів.  Охороняється заклад також викликає більше довіри.

Специфіка охорони кафе в Києві

Охорона кафе Київ забезпечує:

Безпечну атмосферу;

порядок;

Дотримання правил закладу;

Збереження майна.

Вид охоронних послуг може варіюватися в залежності від потреб і масштабів кафе.  З базових послуг для охорони кафе актуальні:

Охоронна сигналізація пультового виду з підключенням на цілодобовий пульт охоронного агентства;

Тривожна кнопка – в кафе можуть виникати конфліктні ситуації, бійки і випадки коли діяти треба швидко.  Активація тривожної кнопки передасть моментальний сигнал про небезпеку на пульт, і група реагування виїде протягом найближчих хвилин;

Протипожежна сигналізація з датчиками реагування на загоряння.

Формат кафе, як правило, не передбачає наявність фізичної охорони, але в індивідуальних випадках можлива і така послуга.

Тривожна кнопка зручна для охорони кафе тим, що активується непомітно для відвідувачів і нападника.

Охоронна сигналізація кафе Київ ефективно справляється з забезпеченням безпеки в робочий час і після закриття.  Конфлікт або бійку в стані агресивного алкогольного сп’яніння персонал самостійно блокувати не зможе.  Дуже зручно скористатися тривожною кнопкою, яка прихована від сторонніх очей.  Агресор або нападник не помітить активації, а в кафе виїде підмога.

Охорона кафе це прямий успіх закладу.  Зараз багато людей приділяють підвищену увагу своїй безпеці і віддають перевагу надійним місцях для відпочинку.  Поставити кафе на охорону Київ – задати рівень закладу.

Вартість охорони кафе в Києві

Вартість охорони кафе абсолютно доступна для сегмента ресторанного бізнесу.  Охорона кафе ціна спочатку оптимізована охоронним агентством, вона набагато нижче інших витрат в ресторанному бізнесі.  А за важливістю перевершує всі інші елементи для розвитку закладу.  Це внесок у власний успіх і стабільність – і на цьому не варто скупитися.

Переваги охорони кафе в Києві

Охорона кафе має масу переваг:

Безпека закладу, відвідувачів і персоналу;

Збереження майна;

Швидке і гуманне вирішення конфліктних ситуацій і бійок;

Протиаварійні заходи на випадок умисних і побутових ситуацій;

Рівень порядку в кафе;

Позитивний імідж закладу;

Превентивні заходи – заклад, який охороняється, привертає антисоціальних особистостей набагато менше.  Вони вважають за краще неконтрольовані території;

Фіксація подій за допомогою відеокамер – дозволяє захиститися від шахраїв і мати докази по будь-якому конфлікту.

Поставити кафе на охорону в Києві

Поставити кафе на охорону Київ – вірне рішення.  Професіонали охоронного агентства «Охорона та безпека» в будь-який момент готові відповісти на всі Ваші запитання.

Ви отримаєте детальну консультацію та рекомендації щодо вибору послуг саме для Вашого закладу.  Фахівці ніколи не нав’язують думку клієнта – тільки коментують з професійної точки зору.

Для Вашого кафе розроблять індивідуальний охоронний проект без переплат і зайвих деталей.  А лояльна ціна приємно Вас здивує!