Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація в Києві – особлива система, мета якої запобігти злочинові, перешкодити йому і всіляко перешкодити зловмисникам. Установка охоронної сигналізації Київ актуальна практично для будь-якої сфери життя людини.
Об’єктом, що охороняється може бути:

-Будь-яка житлова нерухомість (будинок, квартира, дача і прилегла територія);

-Виробництво, підприємство;

-Офіс і організація;

-Заведенія для харчування, ресторани, кіоски, магазини;

-Склад і будь-які приміщення, де містяться матеріальні цінності;

-Аптекі; Готелі та хостели.


Охоронна сигналізація Київ може бути укомплектована в розширеній версії або скороченою. Стандартна комплектація зазвичай складається з:

 • Датчиків реагування;
 • Охоронної панелі;
 • Пульта управління;
 • Додаткового обладнання для кріплення і т.д

Охоронна сигналізація представлена ​​в декількох видах:

 • Автономна охоронна сигналізація – зовсім недорогий, але обмежений за дією вид. Мета автономної сигналізації в тому, щоб злякати сигналом злочинця, показати йому, що об’єкт охороняється. На ефективність цього виду повністю покладатися не можна, так злочинний світ теж добре ознайомлений з сучасними технологіями. Користь автономна охоронна сигналізація, безсумнівно, приносить, але вона повністю відповідає її недорогою ціною.
 • Пультова сігналізація– в основі цього виду сигналізації – цілодобове підключення до пульту охоронного агентства. Негласно вважається найпопулярнішим видом Мета такої сигналізації – передати агентству сигнал про небезпеку і викликати оперативну групу реагування в найкоротші терміни. Сигналізація на пульт Київ підходить для охорони практично будь-який сфери життя і бізнесу.
 • Тривожна кнопка – як правило, тривожна кнопка використовується як частина комплектації пультової сигналізації. Тривожними кнопками користуються фінансові установи, торговельні точки, організації, підприємства. У нинішній час зросла популярність на установку тривожних кнопок в будинках і квартирах;
 • Спецкод – іноді при прямому нападі на об’єкт зловмисники змушують власника відключити сигналізацію. Для такої ситуації розроблений спеціальний код, про призначення якого знає тільки власник. При активації коду сигналізація буде відключена, але агентство отримає сигнал про небезпеку і вишле на підмогу групу реагування

Комплексна охорона сигналізація в Києві

Сучасні послуги стали більш функціональними. У моду ввійшла термінологія «під ключ», що означає – максимально ефективний комплекс з послуг. Охоронне агентство «Охорона та безпека» пропонує до базової охоронної сигналізації додаткову комплектацію- антиаварійну сигналізацію.


Антиаварійне сигналізація грунтується на датчиках реагування. Залежно від призначення, вони можуть бути орієнтовані на:

-Утечку газу;

-Затопленіе водою;

-Возгораніе.

Запобігти аварійній ситуації сигналізація не може, але дозволяє виявити її на початковому етапі і нейтралізувати, не допустивши значних руйнувань. Такі датчики вже стали нормою в європейських країнах, вартість їх абсолютно доступна.

Переваги використання охоронної сигналізації


Установка охоронної сигналізації Київ – одна з найпопулярніших видів охоронних послуг. У охоронне агентство за нею звертаються і фізичні особи та організації. Переваги використання наступні:

 • Охоронна сигналізація встановлюється професіоналами – охоронне агентство «Охорона та безпека» розвиває свою діяльність не один десяток років. За цей час досягнуто «камерний» спосіб роботи, коли треті особи не притягуються до роботи. Монтаж охоронної сигналізації в Києві та всі дії по установці виконують співробітники агентства. Ця тактика забезпечує максимальний рівень якості;
 • – охоронне агентство повністю відповідає за якість своїх послуг та обладнання, в тому числі несе матеріальну відповідальність за об’єкт, що охороняється;
  Оперативна реакція групи реагування на сигнал охоронної сигналізації – якщо в агентство надійшов тривожний сигнал, група реагування прибуде на об’єкт негайно. За часом це зазвичай займає кілька хвилин. При цьому зловмисник якщо почувши сигнал тривоги не передумав виконувати злодіяніе оперативні охоронці приймуть всі заходи для його затримання;
  Індивідуальність – установка сигналізації Київ проходить за індивідуальним проектом. Фахівці охоронного агентства розробляють кожен проект під запити та побажання клієнта. Враховуються багато факторів – місце розміщення, особливість приміщення, виділяються найбільш вразливі місця. Такий підхід споконвічно робить охоронну сигналізацію дуже продуктивною;
  Лояльна вартість установки сигналізації в Києві – охоронна сигналізація Київ ціна абсолютно в межах досяжності навіть для невеликого бюджету.

До того ж фахівці агентства завжди підкажуть оптимальні варіанти, орієнтовані на кожного окремого клієнта.


Встановити охоронну сигналізацію можна в будь-який момент, звернувшись до наших фахівців. Оптимальний варіант Вам підберуть у тій комплектації, в якій він дійсно потрібен. Ми проти переплат за неактуальні опції. В агентстві «Охорона та безпека» Ви не придбаєте зайве устаткування і непотрібні датчики. Якість і чесність – наші основні принципи!