мобільна тривожна кнопка

Мобільна тривожна кнопка Київ – це унікальна можливість убезпечити себе і своїх близьких людей в будь-якому місці знаходження.  Якщо Ви в небезпеці, достатньо активувати на телефоні мобільний кнопку і охорона приїде по сигналу протягом декількох хвилин.

Без перебільшень, мобільна тривожна кнопка – новітній і ефективний спосіб захисту:

життя;

здоров’я;

Майна.

Все що потрібно – якомога швидше передати сигнал охоронному агентству.

Кому може знадобитися мобільна тривожна кнопка?

Якщо відповідати на питання прямо – мобільна тривожна кнопка може бути корисною будь-якій людині.  Випадки можуть бути різними:

Потрібно добиратися додому в пізній час доби або через потенційно небезпечні місця;

Дитина проводить час без можливості батьківського контролю;

Ви працюєте або перебуваєте в місцях де можуть виникати конфліктні ситуації;

Ви працюєте на неохороняємому об’єкті.

Основна особливість нападу в його раптовості.  Це бентежить і іноді позбавляє можливості покликати на допомогу.  До того ж, люди в нинішній час вважають за краще не вплутуватися в небезпечні ситуації і рідко наважуються допомогти навіть якщо чути заклики про допомогу.

Мобільна тривожна кнопка на телефон забезпечує зв’язок з професійно підготовленими захисниками.  У нинішній час це найкращий внесок в себе, свій спокій і безпеку.

Механізм дії мобільного тривожної кнопки

Мобільна тривожна кнопка досить проста в установці і використанні.  Ніякого додаткового обладнання не потрібно.  Установка мобільного тривожної кнопки проводиться через будь-який сучасний смартфон.

Для роботи кнопки, співробітники охоронного агентства на смартфон встановлюють спеціальний додаток.  Ви оформляєте договір на послугу і вибираєте найбільш зручний для вас спосіб активації.

Тривожний сигнал можна передати кнопкою SOS c додатки.  При активації на пульт охоронного агентства надійде сигнал і координати Вашого місцезнаходження.  Оперативна група швидкого реагування ознайомлена з Вашої зовнішністю за допомогою фотографій.  Максимально швидко підмога буде на місці.

Ціна мобільного кнопки Київ досить приваблива і доступна по співвідношенню з вартістю і функціоналом послуги.  Крім того, за одним договором з охоронним агентством, мобільна тривожна кнопка може бути встановлена ​​на смартфони членів Вашої родини в кількості до п’яти чоловік.  Такий підхід дуже спрощує доступність послуги.

Переваги використання мобільного тривожної кнопки

Навіть якщо ви добре володієте самозахистом, пам’ятайте – в момент нападу може відбутися абсолютно будь-яка реакція.  Самозахист може зіграти зворотну роль.  Досить одного невірного руху, і людина яка захищається, може стати обвинуваченим.  Тому краще довіряти питання безпеки професіоналам.  Людям, які навчені контролювати ситуацію.

Переваги мобільного тривожної кнопки дуже вагомі:

Зручно використовувати і послати тривожний сигнал;

Група реагує оперативно, підмога приїжджає протягом декількох хвилин;

Точний сигнал передачі координат;

Є можливість активації тривожного режиму.  Якщо вважаєте що може знадобитися допомога, після активації режиму, кожні 10 секунд в агентство починає передаватися сигнал з точними координатами;

Додаток встановлюється практично на будь-який сучасний смартфон;

Ціна мобільного кнопки Київ лояльна і доступна навіть середнього бюджету.

Відчувати себе в безпеці – краще придбання для себе і своєї сім’ї.  Довірте безпеку професіоналам!